oddělíme si z vajíček žloutky a bílky
do mísy si dáme cukr, máslo a žloutky.
v menší misce si smícháme 3 lžíce krupice a prášek do pečiva
k těstu přidáme ušlehané bílky a krupici s práškem
těsto vylejeme do pekáče a dáme péct do vyhřáté trouby na 180 stupňů, cca 30 minut a nebo dokud nebude tvarožník trošku na povrchu tmavší