Pracuji...
close

O nás

Něco o Uvařsisám
Dobrý den. Jelikož jste zabloudili až sem, tak Vás pravděpodobně něco na Uvařsisám zaujalo :-) Rád Vám tedy o sobě něco povím.
Jmenuji se Petr Boublík a pocházím z jižních čech. Už od mala jsem se mámě motal v kuchyni. A když jsem se v patnácti rozhodoval co dál, tak vaření určitě nebyla moje jasná volba :-) Vztah k vaření jsem si určitě pěstoval již od mala, ale to hlavní zjištění, že vaření je moje poslání, jsem si uvědomil asi až na vysoké škole v Plzni.
S chutí podělit se s recepty s ostatními jsem brouzdal po internetu a hledal stránky, kde bych svoje recepty publikoval. Bohužel dněšní stránky o vaření jsou plné reklam a to mě bohužel vždy odradilo. Dokonce mě i jednou pobavilo, že na jednich stránkách o "vaření" Vám nabízejí, že za nějaký poplatek se Vám reklamy nebudou zobrazovat. To mě přišlo jako vrchol drzosti :-)
Takže zkušenosti s internetem mě donutili vytvořit si vlastní stránky o vaření. Jestli dobrý nebo špatný, to musíte říct Vy, návštěvníci. Tato databáze receptů je zaměřena na poctivé recepty. Poctivé neznamená jenom kvalitní recepty, ale taky přehledné a dobře popsané, aby každý mohl podle nich cokoliv uvařit. Vždy se snažím k receptu dodat co nejvíce fotek každého kroku postupu. Ten kdo říká, že neumí vařit, tak buď lže a nebo je prostě línej. Každý může vařit.
Budu hrozně moc rád za každého poctivého kuchaře/kuchařku, kteří budou na stránky přidávat recepty a mnoho dalšího ze svých zkušeností s jídlem.
Napište mi
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím :-) Samozřejmě Vám rád pomůžu s jakýmkoliv dotazem, názorem, nápadem a nebo kritikou. Budu taky rád za jakoukoliv nalezenou chybu na stránkách.
Vaše jméno
Váš email
Text
Ochrana proti spamu (kolik je jedna plus jedna)