Ukrojíme si půlku ředkve, oškrabeme a nastrouháme najemno.
Z nastrouhané ředkve vymačkáme přebytečnou vodu a vylijeme. Ředkev dáme do mísy.
Cibulky nakrájíme i se zelenou natí nadrobno a dáme do mísy.
Do mísy přidáme tvaroh, zakysanou smetanu, sůl, pepř a promícháme. Dosolíme, dopepříme dle chuti.